Tarot – krótki przewodnik

Człowiek od zarania dziejów chciał poznać swoją przyszłość. Wróżył, obserwując gwiazdy, analizował wnętrzności ptaków i ssaków, korzystał z kart, także tych owianych największą magią tajemniczości, czyli z kart Tarota. Do dzisiaj pasjonują one osoby w bardzo różnym wieku. Na stawianie Tarota decydują się zarówno młodzi, jak i ci nieco starsi. Czym jest Tarot? Jakich informacji może nam dostarczyć? Czy o wszystko można go zapytać? Czy są pytania, których lepiej nie zadawać? Jeśli tak, to dlaczego? Czy Tarot może stanowić swojego rodzaju drogowskaz w życiu?

Co to jest Tarot?

Tarot to talia kart, która może służyć do medytacji, wróżenia lub do gry. Talia kart, której używa się dzisiaj do postawienia wróżby składa się z 78 kart. Dzielą się one na dwie grupy o różnej liczbie kart. Jedna składa się z 22 kart i nazywana jest Wielkie Arkana. Druga zawiera 56 kart i nazywana jest Małe Arkana. Arkana Wielkie odgrywają ważniejszą rolę od Małych Arkan, gdyż symbolizują one postacie i role, jakie odgrywają one w życiu człowieka. Arkana Wielkie są ponumerowane cyframi od 0 do 21. Arkana Małe dzielą się na 4 kolory: Miecze, Kielichy, Denary i Buławy. Sztuka odczytania informacji, które kryją w sobie karty tarota nie jest prosta. Kart można bowiem rozkładać bardzo różnie. Najlepszym, a zarazem najbardziej prostym układem jest układ trzech kart, który obecnie wykorzystywany jest najczęściej.

Kiedy zaczęła się historia Tarota?

Historia Tarota owiana jest tajemnicą. Przypuszcza się, że Tarot był znany już w starożytnym Egipcie, być może jego historia ma związek z hebrajską Kabałą. Pewne jest, że dotarł on do Europy wraz z Arabami. Był znany w Europie już w XV wieku, jednak wówczas był grą karcianą. Do wróżb zaczęto karty Tarota wykorzystywać dopiero pomiędzy XVIII a XIX stuleciem. Od tego czasu wykorzystywany jest do przepowiadania przyszłości. Do dzisiaj nie udało się jednak wyjaśnić, jakie jest pochodzenie samego słowa „tarot”. Jedni uważają, że wywodzi się ono od egipskiego boga Thotha, inni są zdania, że słowo „tarot” pochodzi z języka hebrajskiego i jest zniekształconą formą żydowskiej księgi prawa, Tory. Zrodzona przed wiekami popularność Tarota utrzymuje się do czasów współczesnych. Zainteresowanie wróżbami Tarota nie słabnie, a wręcz przeciwnie – jest coraz więcej osób, które chcą poznać swoją przyszłość dzięki Tarotowi. Karty Tarota mają swoich zwolenników wśród osób w bardzo różnym wieku.

Jak gra Postaw Tarota Online może pokazać naszą przyszłość?

Większość ludzi jest zdania, że Tarot nie jest w stanie wskazać konkretnych dat, miejsc lub osób. Nie jest to prawda. Nawet najbardziej niedokładnie postawiona wróżba Tarota spełnia się w ponad siedemdziesięciu procentach. Wróżba z Trzech Kart Tarota pokaże nam wydarzenia, które mogą, ale nie muszą się wydarzyć. Tarot pokazuje nam, co nas może w życiu spotkać, jeżeli będziemy trwali przy swojej decyzji. Każdą, nawet złą, decyzję można jednak zmienić, zmieniając swoje wybory. Tarot ostrzeże nas przed podjęciem niewłaściwych decyzj, pomoże nam ustrzec się czyhających na nas niebezpieczeństw. Wskaże właściwą drogę, którą bez wątpienia warto podążać.

Co daje nam możliwość Tarot Darmowy?

Jest wokół nas wiele osób, którym zależy na poznaniu swojej przyszłości. W dobie Internetu nie musimy już jednak poszukiwać wróżki, możemy skorzystać z możliwości postawienia Tarota online. Tarot Darmowy możemy postawić także sami korzystając z wróżby Trzy Karty. Zgodnie z nazwą postawienie Tarota nie będzie nas nic kosztowało. Oczywiście nie każdy potrafi zinterpretować Tarota sam, niezbędna może się więc okazać pomoc wróżki. Chętnie służą one pomocą tym osobom, które nie potrafią samodzielnie dokonać interpretacji kart. Pamiętaj: jeśli nie znasz się na Tarocie, nie stawiaj kart samodzielnie. Udaj się po pomoc do kogoś, kto wie czym jest Tarot i potrafi go postawić.

W jaki sposób możemy zadać pytania w Postaw Tarota?

Zdając pytanie nie oczekujmy, że otrzymamy bardzo szczegółową odpowiedź. Dowiesz się, jakie wydarzenie Cię czekają, ale nie zyskasz wiedzy na temat tego, kiedy będą one miały miejsce. Zanim zadasz pytanie w Postaw Tarota, dokładnie je przemyśl. Darmowy Tarot powinien być dla Ciebie jedynie drogowskazem. Możesz pytać o finanse, zdrowie, o miłość. Nigdy nie pytaj Tarota o śmierć swoją ani też innych osób. Nie zadawaj pytania o datę śmierci. To pytania bardzo ryzykowne, które mogą zasiać w Tobie niepotrzebny niepokój i obawy. Wiedz jednak, że odpowiedzialna osoba zajmująca się Tarotem nie zdecyduje się na poszukiwanie w kartach odpowiedzi na pytanie o czyjąś śmierć. Jest to bowiem naprawdę bardzo niebezpieczne.

Tarot – trzy karty

Karty Tarota możesz na naszej stronie rozłożyć sam. Tarot za darmo umożliwi Ci uzyskanie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania bez konieczności płacenia za wróżbę. Pod wylosowanymi kartami znajdziesz ich opisy. Umożliwią Ci one zinterpretowanie wróżby. Z talii kart musimy wybrać trzy karty. Jedna z nich powie nam co czeka nas w przyszłości, jedna będzie dotyczyła spraw, które odeszły już w przeszłość, a trzecia teraźniejszości. Aby je wybrać wystarczy na nie kliknąć. Zanim to zrobisz, zastanów się, jakie pytanie chcesz zadać. Nie klikaj od razu na wszystkie trzy karty. Najpierw postaw jedno pytanie i wylosuj jedną kartę. Podobnie zrób z pozostałymi dwoma kartami. Najpierw stawiaj pytanie, później losuj karty. Pamiętaj, że karty Tarota nie służą do zabawy. Jeśli będziesz się nimi bawić, stracą swoją moc.

Najprostszy i najstarszy Tarot, czyli Tarot tak nie

Najbardziej prostą, a jednocześnie najbardziej znaną wersją Tarota jest Tarot Tak Nie. Karty Tarota mają być dla nas pomocą w podjęciu trafnych życiowych decyzji. Udzielą nam odpowiedzi na pytania dotyczące zdrowia, pracy, miłości, finansów, Mogą udzielić nam odpowiedzi na konkretnie postawione pytania. Ich odpowiedź może brzmieć „tak” lub „nie. Musisz jednak zadać jasno sformułowane pytanie, na przykład: Czy mąż mnie zdradza? Czy znajdę nową pracę? Nie zadawaj pytać ogólnikowych, pytań, które będą odnosiły się do wielu sfer Twojego życia. Nasze życie nie jest wyłącznie różowe, zdarzają się w nim lepsze i gorsze okresy. Tarot tak nie pomoże Ci w podjęciu słusznej decyzji. Odpowiedź, którą uzyskasz na postawione przez siebie pytanie będzie dla Ciebie drogowskazem. Nie rozwiąże za Ciebie Twoich problemów, ale może Ci podjąć właściwą decyzję, wskaże Ci, jak możesz ich uniknąć. Co z uzyskaną wiedzą zrobisz – zależy tylko od Ciebie.

Chcesz poznać swoją przyszłość? Skorzystaj z Tarot Postaw

Któż nie chce je znać. Dzięki naszej stronie Ty także masz taką możliwość. Możesz poznać swoją przyszłość całkiem za darmo korzystając z naszej wróżby Tarot Trzy Karty. Ale możesz też skontaktować się z naszymi wróżkami, które czekają na kontakt z Tobą. Możesz skontaktować się z nimi telefonicznie, możesz im wysłać SMS. Tarot Postaw pomoże odkryć Ci Twoją przyszłość. Tylko jednak od Ciebie zależy, czy posłuchasz tego, co radzą Ci karty. Wróżba, którą otrzymasz wskaże Ci tylko drogę, jak dojść do upragnionego celu. Czy z niej skorzystasz, jest tylko Twoją decyzją. Pamiętaj, że to, co wyczytano z Tarota nie determinuje Twojej przyszłości. Pokazuje Ci jedynie, w jakim kierunku warto podążać, aby stało się coś, na czym na przykład Ci naprawdę zależy.

Kiedy możemy pytać karty o to, co nas czeka?

Możemy pytać je zawsze wtedy, kiedy odczuwamy taką potrzebę. Kiedy znajdziemy się w trudnej sytuacji, która wydaje się nam bez wyjścia, kiedy mamy wątpliwości, co do uczuć swojego partnera – w każdej z tych sytuacji możemy skorzystać z porady Tarota. Karty możemy sobie postawić tylko raz w roku, ale możemy też robić to częściej. Tarot tygodniowy pokaże nam co czeka nas w ciągu najbliższego tygodnia. Pokażą nam, co możemy w swoim życiu zmienić, doradzą nam, jak mamy budować swoją przyszłość, aby być w życiu szczęśliwym. Tarot odpowie Ci także na pytania na temat wydarzeń, które czekają Cię w przeciągu najbliższych miesięcy, a nawet w przeciągu najbliższych kilku lat. Pamiętaj jednak o tym, aby nigdy nie pytań Tarota o datę śmierci swojej czy swoich najbliższych. To pytania niezwykle niebezpieczne, które mogą wywołać w Tobie niepotrzebny lęk i poczucie zagrożenia. Nie zapominaj, że Tarot wskazuje Ci jedynie pewną drogę. Możesz zdecydować się na podążanie właśnie nią lub wybrać drogę zupełnie inną. W zależności od tego, jaką decyzję podejmiesz masz szansę dotrzeć do określonego miejsca. Karty nie mówią więc wprost jak Twoje życie będzie wyglądało. Są wskazówką i drogowskazem, z których można, ale nie trzeba skorzystać.

Zanim rozłożysz Tarot 3 karty

Zanim zdecydujesz się na rozłożenie online Tarot Trzy Karty zastanów się bardzo poważnie, na jakich informacjach szczególnie Ci zależy, czego tak naprawdę chcesz się dowiedzieć. Zanim wylosujesz karty w Postaw Tarota i przeczytasz dostępną za darmo wróżbę, przemyśl raz jeszcze swoje pytanie. Jeżeli się na to zdecydujesz, ale nie będziesz potrafiła/potrafił zinterpretować, co karty przed Tobą odkryły, skontaktuj się z naszą wróżką wysyłając SMS-a lub zadzwoń. Nurtujące Cię pytanie może zadać także na czacie. Możesz to zrobić o każdej porze, nie tylko w dzień, ale także w nocy. Za wróżbę postawioną na czacie, także nic nie zapłacisz. Dopiero, kiedy starannie przemyślisz pytanie, które chcesz zadać, możesz wylosować karty. Pamiętaj, że Tarot nie służy do zabawy. Karty z talii możesz wybierać na dwa sposoby. Możesz wybrać pierwszą z kart, które znajdują się na dole lub na górze, możesz także wybrać dowolną kartę. Decyzja, w jaki sposób to zrobisz, należy tylko do Ciebie. Po wybraniu karty, sprawdź, jakie jest znaczenie. Jeśli czegoś nie rozumiesz, skontaktuj się z naszą wróżką.

Tarot ma naprawdę wielu zwolenników. Nie brakuje tych, którzy w rozmaitych sytuacjach zwracają się po radę właśnie do kart. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba jednak pamiętać, aby nie zadawać pewnych pytań, a uzyskane odpowiedzi traktować jedynie jako podpowiedź, wskazówkę czy drogowskaz. Wówczas karty z pewnością nie zrobią nam żadnej krzywdy, a być może pomogą w podjęciu właściwej decyzji.

Pomogłam już wielu osobom

Oto niektóre z nich

"Miała Pani całkowitą racje, problemy z pieniędzmi przeminęły i warto było skupić się na pracy, bo dostałam awans tak jak Pani mówiła!!" Paulina lat 36
"Nie wierzyłam w wróżby aż do teraz, to niesamowite, że z kart można wyczytać tak wielu ważnych rzeczy... Dziękuje za wszystko."Agnieszka lat 46
"Na początku miałam wątpliwości w to co Pani mówi... a wszystko się sprawdziło! Dziękuję Pani, że uratowała Pani mój związek, jestem teraz najszczęśliwsza pod słońcem!"Janina lat 52
"Pierwszy raz odwiedziłam ten portal, skorzystałam i nie żałuje, na pewno wrócę..."Joanna lat 37