Horoskop Waga

Waga to znak zodiaku, który wskazuje na cechy osób urodzonych pomiędzy 23 wrześniem a 22 październikiem. Zazwyczaj spod tego znaku pochodzą ludzie mili, sympatyczni i bardzo dobrze wyglądający. Wagi chcą dążyć do uzyskania wewnętrznej i zewnętrznej harmonii i równowagi. Zazwyczaj są to osoby spokojne, wesołe i zgadzające się na wszystko. Nie chcą kłócić się, aby osiągnąć swoje własne cele. Wolą ustąpić. Na świecie nie byłoby wojen, gdyby wszyscy ludzie mieli cechy właśnie tego znaku zodiaku. Wagi są zwolennikami spokoju, ale nie za wszelką cenę. Nie boją się wojen, ale wolą pokój. Łatwo można zaobserwować, że ludzie urodzeni w tym znaku mają duże wyczucie prawa, uczciwości, sprawiedliwości i porządku społecznego. Umieją iść na rzetelny kompromis, co skłania takie osoby do zostania dyplomatami. Umiejętność lawirowania, uprzejmość, grzeczność, dyskrecja, wyczucie taktu, wyrobienie towarzyskie, zamiłowanie do eleganckich form to zdecydowanie jedne z najważniejszych cech Wagi. Wyczucie równowagi, harmonia ruchów, poczucie piękna przyczyniają się często do występowania u osób spod tego znaku zainteresowań sztuką i dziedzinami pokrewnymi. Poczucie rytmu i harmonii jest dla ludzi ze znaku Wagi poniekąd sensem i treścią życia, a rytm jest też pewnego rodzaju równowagą. A więc Wagi mogą zostać nie tylko dyplomatami, ale także artystami. Ludzie spod znaku Wagi lubią spokój, sprawiedliwość, ugodę, porozumienie, kompromis, komplementy, dobre zachowanie taniec, muzykę, dobry gust, swe odbicie w lustrze, okna wystawowe, zwłaszcza z towarami luksusowymi, piękne stroje dobrze skrojone ubranie. Niestety, ale znak ten ma również swoje wady. Waga nie potrafiłaby odkrywać świata, docierać do jego najdalszych zakątków czy doprowadzić naukę i technikę do poziomu, jaki obecnie obserwujemy. Nie oznacza to jednak, że osoby spod tego znaku są tchórzliwe i niezdolne do wielkich rzeczy.

Horoskop dzienny

Horoskop dzienny (codzienny, na dziś) pokazuje każdemu z nas na co dzień, co może mu się przydarzyć. Każdy w końcu zna swój znak zodiaku. Może bez większych problemów sprawdzić, co go będzie czekało w danym dniu. Takie horoskopy znajdują się na większości portali, jak i w gazetach. Można z nimi bez większych problemów się zapoznać. Horoskop dzienny pomoże każdemu ominąć trudności w ciągu dnia i przygotować się na niespodziewane sytuacje, które mogą się zdarzyć.

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy wskaże każdemu znakowi zodiaku, co może się w kolejnych dniach stać. Można będzie, dzięki temu w idealny sposób zaplanować swój tydzień, aby omijać zagrożenia i unikać miejsc, w których może nas spotkać coś przykrego. Z drugiej strony, będziemy wiedzieli, do jakich miejsc chodzić, aby do naszego życia weszło nieco radości. Horoskop tygodniowy pozwoli nam uniknąć wielu kłótni, nieporozumień. Będziemy się ich wystrzegali, dzięki temu, że wcześniej będziemy mieli świadomość, że mogą się pojawić.

Horoskop partnerski

Horoskop partnerski pomaga uniknąć miłosnych pułapek i kłótni małżeńskich czy narzeczeńskich. Można będzie nieco bardziej zrozumieć drugą stronę, jej poglądy i zachowania. Będzie można przygotować się na zachowania, w których często reagujemy nerwowo. Zaskoczymy partnera tym, że tym razem wykazaliśmy się spokojem ducha i opanowaniem. Horoskop partnerski pokaże również, czy dany partner do nas pasuje, czy nie oszukuje nas oraz jaką mamy z nim przyszłość.

Horoskop miłosny

Horoskop miłosny komponowany jest zarówno dla par, jak i dla singli. Można czytać go zazwyczaj w dwóch wersjach. Dowiemy się z niego, czy za rogiem czeka na nas miłość i czy w danym czasie mamy szansę na poznanie kogoś wartościowego. W horoskopie zostanie również wskazane to, spod jakiego znaku partnerzy do nas pasują, a jakich absolutnie powinniśmy unikać. Dla zakochanych, horoskop miłosny będzie szansą na naprawę swoich relacji oraz zobaczenie czy coś powinniśmy w danym czasie zrobić dla partnera, aby jeszcze bardziej rozbudzić w nim pragnienia.

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny to długofalowe wsparcie dla osób, które lubią wiedzieć, co zdarzy się w ich życiu w dalszej perspektywie. To szansa na rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu z odpowiednim nastawieniem. Można przygotować się na wiele sytuacji, które w zbliżającym się czasie, mogą nam się przydarzyć. Co jednak, gdy dowiemy się, że w zbliżającym miesiącu zdarzy się coś złego? Zawsze lepiej wiedzieć wcześniej, aby odpowiednio przygotować się na takie sytuacje. Będziemy mieli wtedy przewagę nad losem.

Horoskop roczny 2022

Horoskop roczny 2022 zapewnia rzut okiem na cały rok, jaki ma przed sobą dany znak zodiaku. Mijający był ciężki i chcemy o nim, jak najszybciej zapomnieć? Warto sprawdzić, czy następny rok będzie lepszy, i jakie wyzwania w nim na nas czekają.

Horoskop chiński

Horoskop chiński nieco różni się od tradycyjnego. Znaki zodiaku są w nim przyporządkowane do roczników i są opiekunami osób, które w danym roku przyszły na świat. Osobom urodzonym w danym czasie przypisuje się cechy zwierzęce. Horoskop chiński odzwierciedla to, jakimi jesteśmy ludźmi:, z kim powinniśmy się przyjaźnić, na jakich relacjach najwięcej będziemy czerpać korzyści, jak się zachowujemy, na co dzień i jakie są nasze motywy działania.

Pomogłam już wielu osobom

Oto niektóre z nich

"Miała Pani całkowitą racje, problemy z pieniędzmi przeminęły i warto było skupić się na pracy, bo dostałam awans tak jak Pani mówiła!!" Paulina lat 36
"Nie wierzyłam w wróżby aż do teraz, to niesamowite, że z kart można wyczytać tak wielu ważnych rzeczy... Dziękuje za wszystko."Agnieszka lat 46
"Na początku miałam wątpliwości w to co Pani mówi... a wszystko się sprawdziło! Dziękuję Pani, że uratowała Pani mój związek, jestem teraz najszczęśliwsza pod słońcem!"Janina lat 52
"Pierwszy raz odwiedziłam ten portal, skorzystałam i nie żałuje, na pewno wrócę..."Joanna lat 37