Horoskop Strzelec

Strzelec jest znakiem zodiaku, który przypada dla osób urodzonych między 22 listopada a 21 grudnia. Przed tym okresem pojawia się przesilenie zimowe i to ono reprezentuje ich energię psychiczną. O gwiazdozbiorze Strzelca mówiono już w czasach babilońskich. Zwykle przedstawiano go jako centaura, który strzela z łuku. Znak łączy kilka symboli: koń odzwierciedlał ciało Strzelca i czynił go człowiekiem doskonałym. Jego ludzki tors utożsamiany był z duszą, dlatego uważano go za filozofa. Natomiast strzałę identyfikowano z umysłem, a Strzelców traktowano jako wizjonerów. Wszystkie symbole stanowiły harmonijne połączenie. Żywiołem Strzelców jest ogień, a opiekunem Jowisz. Planeta wywiera pozytywny wpływ na energię życiową i wpiera wszechstronny rozwój. Osoby urodzone pod znakiem Strzelca działają szybko i gwałtownie, często pod wpływem impulsu. Kiedy się w coś angażują, poświęcają się temu w całości. Są wiecznymi optymistami i nie potrafią usiedzieć długo w jednym miejscu. Życie traktują jako jedną wielką przygodę.

Horoskop dzienny

Każdy dzień przynosi inne wyzwania i troski. Budząc się chcemy wiedzieć, co może nas dzisiaj spotkać. Już od kilku tysięcy lat nasi przodkowie podporządkowywali się siłom Wszechświata. Specyficzne układy planet i gwiazd wyznaczały korzystne lub niewłaściwe momenty. Horoskop dzienny pozwala nam lepiej zinterpretować znaki, które pojawiają się w naszym życiu. Dzięki niemu, będziemy wiedzieć kiedy mamy się mieć na baczności, a kiedy znajdziemy w kimś wsparcie. Horoskop dzienny podpowiada, kiedy będzie dobry dzień na podjęcie ważnej decyzji w życiu, a kiedy należy poczekać na korzystniejszy układ planet. Regularne sprawdzanie horoskopu dziennego pozwoli nam zacząć dzień bez obaw dotyczących nieznanej przyszłości.

Horoskop tygodniowy

Zwykle planujemy swoje zadania i obowiązki w rytmie tygodniowym. Przed wyznaczaniem naszych celów, warto skorzystać z energii Wszechświata. Horoskop tygodniowy pomoże nam odczytać pewne znaki, które być może będą mówiły o zupełnie innych wydarzeniach i wyzwaniach niż planujemy, a którym będziemy musieli stawić czoła. Czasem może się okazać, że czas, który mamy przed sobą warto będzie poświęcić na odpoczynek, by zebrać siły do zadań w innym terminie. Horoskop tygodniowy pomoże nam dostosować się do znaków, których sami często nie potrafimy rozpoznać.

Horoskop partnerski

Budowanie relacji z drugą osobą jest ciężką pracą. Sprostanie takiemu wyzwaniu nie jest łatwe, ponieważ nie zawsze wiemy, jak zachować się w danej sytuacji. Czasami zbyt pochopnie podejmujemy pewne decyzje od których nie ma odwrotu. Bardzo często uważamy, że gdybyśmy spotkali osobę spod innego znaku to byłoby inaczej. Jednak prawda jest taka, że każdy znak może zbudować trwały związek z innym, dowolnym. Budowa relacji będzie wymagała jedynie innego podejścia. W takich wypadkach, warto sięgnąć do horoskopu partnerskiego, który podpowie nam jakie działania możemy podjąć.

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny dostarczy nam cennych rad co do podejmowania decyzji czy też wprowadzenia radykalnych zmian w naszym życiu. Bardzo często bowiem traktujemy kolejny miesiąc jak nową, czystą kartkę, którą chcemy zapisać tylko idealnymi wspomnieniami. Nie zastanawiamy się jednak, czy wybieramy właściwy moment na zmiany, a potem bardzo gorzko żałujemy swoich decyzji. Dlatego warto sięgać po horoskop miesięczny, który wskaże nam nie tylko odpowiedni czas, ale także określi przychylność gwiazd w konkretnym okresie. Wtedy bez przeszkód nasza czysta kartka zostanie zapisana satysfakcjonującymi wydarzeniami.

Horoskop roczny 2022

Zakończenie starego i rozpoczęcie nowego roku, zazwyczaj przywodzi nam na myśl chęć zmiany swojego dotychczasowego życia. W związku z tym, wypisujemy liczne postanowienia, składamy tysiące obietnic, by nasze życie było lepsze. Uważamy, że sami wiemy lepiej, co będzie dla nas dobre. Niestety, po pewnym czasie, okazuje się, że z naszych planów i zadań zostaje tylko wspomnienie. Horoskop roczny 2022 podpowie nam, jakie działania powinniśmy podjąć w tym roku. Co więcej, dowiemy się kiedy będzie odpowiedni czas na podjęcie ważnych decyzji, a także na wprowadzenie zmian, ponieważ układy gwiazd nie zawsze będą nam przychylne.

Horoskop chiński

Horoskop chiński składa się z 12 znaków, podobnie jak europejski. Jego cykl jest podzielony na 12 lat i wyróżnia się w nim 5 żywiołów. Zatem pełen cykl znaku wraz z żywiołami trwa 60 lat. Chińskie znaki zodiaku zostały przypisane poszczególnym zwierzętom. Według tradycji, ludzie urodzeni pod danym znakiem, będą wykazywać cechy charakterystyczne właśnie tego zwierzęcia. Horoskop chiński może nam wiele powiedzieć nie tylko na temat naszego życia, ale także charakteru.

Horoskop miłosny

Mówi się, że prawdziwe szczęście osiągamy wtedy, kiedy możemy je z kimś dzielić. W głębi serca, każdy z nas potrzebuje bratniej duszy, z którą będzie mógł przejść przez swoje życie. Z horoskopu miłosnego powinny korzystać te osoby, które wciąż szukają miłości. Gwiazdy z pewnością dodadzą nam wskazówek, by nasze szanse na znalezienie prawdziwej miłości znacznie wzrosły.

Pomogłam już wielu osobom

Oto niektóre z nich

"Miała Pani całkowitą racje, problemy z pieniędzmi przeminęły i warto było skupić się na pracy, bo dostałam awans tak jak Pani mówiła!!" Paulina lat 36
"Nie wierzyłam w wróżby aż do teraz, to niesamowite, że z kart można wyczytać tak wielu ważnych rzeczy... Dziękuje za wszystko."Agnieszka lat 46
"Na początku miałam wątpliwości w to co Pani mówi... a wszystko się sprawdziło! Dziękuję Pani, że uratowała Pani mój związek, jestem teraz najszczęśliwsza pod słońcem!"Janina lat 52
"Pierwszy raz odwiedziłam ten portal, skorzystałam i nie żałuje, na pewno wrócę..."Joanna lat 37