Horoskop Skorpion

Skorpion jest ósmym z kolei znakiem zodiaku i dotyczy osób urodzonych między 23 października a 22 listopada. Podobnie jak znakami Ryb i Raka, Skorpionem rządzi żywioł wody. Planetą utożsamianą ze Skorpionem jest Pluton, który znajdując się na końcu Układu Słonecznego, uznawany był przez lata za najbardziej tajemnicze ciało niebieskie. Osoby spod znaku Skorpiona także lubią tajemnice i same bywają dla innych bardzo zagadkowe. Zwykle mają silny i skomplikowany charakter. Potrafią być czułe i opiekuńcze, ale także bardzo stanowcze, impulsywne i pamiętliwe. Ich charakterystycznymi cechami są: ambicja, wytrwałe dążenie do celu, niepoddawanie się przeciwnościom, a także lojalność oraz wierność ludziom i poglądom.

Horoskop dzienny

Układ planet względem siebie zmienia się codziennie i ma inny wpływ na poszczególne znaki zodiaku. W wyniku precyzyjnych i skomplikowanych obliczeń astrologowie potrafią go odpowiednio zinterpretować. Dzięki temu osoby spod tego samego znaku mogą otrzymać ma każdy dzień wskazówki dotyczące szans i zagrożeń, jakie mogą pojawić się w ich życiu. Z horoskopu dziennego możemy się dowiedzieć wielu cennych informacji: czy nasze działania danego dnia mają szansę odnieść zamierzony skutek, jakie relacje będziemy mieli z otoczeniem, a nawet jakie będzie nasze samopoczucie. Wiedząc, że danego dnia układ planet jest dla nas korzystny, możemy z odwagą podjąć się nowych wyzwań, natomiast w przypadku negatywnych prognoz, być bardziej ostrożnym i powściągliwym. Horoskop dzienny warto traktować jak drogowskaz, który pomaga podejmować codzienne decyzje, często rzutujące potem na całe nasze życie.

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy przygotowywany jest na podstawie analizy układu gwiazd i planet, i ma na celu wskazać nam, co w danym tygodniu może nas spotkać. Stojąc przed wyzwaniami każdego nowego tygodnia warto wiedzieć, czy będzie on dla nas pomyślnym i spokojnym czasem, czy może przyniesie niespodziewane i nie do końca korzystne wydarzenia. Planując zadania na nadchodzący tydzień, warto brać pod uwagę zarówno pozytywne, jak i negatywne sygnały płynące z Kosmosu. Być może okaże się, że najbliższe dni będą sprzyjać sferze zawodowej naszego życia, a być może lepiej będzie skupić się na życiu osobistym. Horoskop tygodniowy nie pokazuje nam konkretnego scenariusza kolejnych dni. Dzięki niemu możemy jednak przygotować się na niekorzystne sytuacje, a także umieć dostrzegać szanse i pozytywne zmiany.

Horoskop partnerski

Udany związek zależy w dużym stopniu od wzajemnego zrozumienia i umiejętności radzenia sobie z problemami. Miłość potrafi połączyć osoby o różnym temperamencie i innym podejściu do życia, ale to nie oznacza, że taki związek z pozoru niedopasowanych do siebie osób jest skazany na porażkę. Horoskop partnerski pokazuje przede wszystkim co najbardziej łączy, a co dzieli dwoje ludzi spod danych znaków zodiaku. Dzięki takiej wiedzy można lepiej zrozumieć siebie i swojego partnera, dostrzec najsłabsze i najmocniejsze aspekty swojego związku, a w konsekwencji znaleźć sposób na zbudowanie trwałej i harmonijnej relacji.

Horoskop miesięczny

Z początkiem każdego nowego miesiąca zawsze mamy nadzieję, że będzie on dla nas pomyślny i pozwoli zrealizować wszystkie plany. W dużej mierze zależy to od nas samych, ale czasami układ planet może nam w tym pomóc, a czasami zaszkodzić. Z horoskopu miesięcznego możemy się dowiedzieć, czy dany miesiąc będzie dobrym czasem na zmiany w sferze osobistej lub zawodowej, czy narażeni będziemy na kłopoty ze zdrowiem, czy może właśnie w najbliższych tygodniach w naszym życiu wydarzy się coś na tyle ważnego, co zaważy na reszcie naszego życia.

Horoskop roczny 2023

Każdy rozpoczynający się nowy rok jest niezwykle ważnym punktem naszego życia. To wtedy najczęściej robimy podsumowanie minionych miesięcy i określamy cele na przyszłość. Nowy rok jest dla nas szansą na pozytywne zmiany w naszym życiu, ale jest jednocześnie jedną wielką niewiadomą, budzącą wiele lęków i obaw. Horoskop roczny 2023 pozwala nam wiele z tych obaw rozwiać, ponieważ pokazuje, w jakim stopniu zmieniający się w ciągu roku układ gwiazd będzie nam sprzyjał. Być może będzie to czas wielkich zmian, szansa na zmianę pracy, poznanie wielkiej miłości, założenia lub powiększenia rodziny. A być może kolejne miesiące będą spokojnym okresem, w których trakcie powinniśmy skupić się jedynie na drobnych sprawach, ponieważ większe i ambitniejsze plany mogą się zrealizować nie w takim stopniu, jakbyśmy sobie tego życzyli. Horoskop roczny warto więc poznać, aby dobrze określić cele i plany, a także by wyzbyć się obaw o przyszłość.

Horoskop chiński

Astrologia chińska opisuje przede wszystkim osobowość człowieka, która jest zapisana w układzie planet, gwiazd i księżyca. W horoskopie chińskim każdy rok księżycowy powiązany jest z określonym, zwierzęcym znakiem zodiaku: Szczurem, Bawołem, Tygrysem, Zającem, Smokiem, Wężem, Koniem, Kozą, Małpą, Kogutem, Psem lub Świnią. W zależności od roku urodzenia mamy przypisany jeden z tych znaków, który determinuje nasze cechy charakteru oraz przyszłość. Dodatkowo każdy zwierzęcy znak może występować w jednym z pięciu żywiołów: drzewie, ziemi, ogniu, wodzie lub metalu, które także wpływają na naszą osobowość.

Horoskop miłosny

O prawdziwej miłości marzy każdy z nas, jednak tylko niektórzy potrafią ją znaleźć. Czasami po prostu nie dostrzegamy szans na miłość, a czasami tracimy ją przez swoje błędy. Horoskop miłosny pomaga nam rozpoznać prawdziwe uczucie, zrozumieć prawdziwy charakter relacji z partnerem, a także wskazać, kiedy czekają nas największe miłosne uniesienia, a kiedy w naszym życiu uczuciowym wystąpi stagnacja.

Pomogłam już wielu osobom

Oto niektóre z nich

"Miała Pani całkowitą racje, problemy z pieniędzmi przeminęły i warto było skupić się na pracy, bo dostałam awans tak jak Pani mówiła!!" Paulina lat 36
"Nie wierzyłam w wróżby aż do teraz, to niesamowite, że z kart można wyczytać tak wielu ważnych rzeczy... Dziękuje za wszystko."Agnieszka lat 46
"Na początku miałam wątpliwości w to co Pani mówi... a wszystko się sprawdziło! Dziękuję Pani, że uratowała Pani mój związek, jestem teraz najszczęśliwsza pod słońcem!"Janina lat 52
"Pierwszy raz odwiedziłam ten portal, skorzystałam i nie żałuje, na pewno wrócę..."Joanna lat 37