Horoskop Ryby

Ryby to wyjątkowy znak Zodiaku. W systemie tym zajmują one ostatnie, dwunaste miejsce. Osoby posiadające ten znak rodzą się między 18 lutego a 20 marca. W astrologii znak ten zajmuje bardzo szczególnie miejsce. Powszechnie kojarzy się z końcem i zniszczeniem, stanowi bowiem ostatni punkt wędrówki słońca po niebie. Równocześnie jednak symbolizuje on początek czegoś nowego i zapowiedź zmian – przecież razem z końcem jednego etapu wędrówki rozpoczyna się następny. Ludzie urodzeni pod znakiem Ryb dają zatem nadzieję na to, że nawet po całkowitym zniszczeniu może powstać coś nowego. Nigdy się nie poddają i są bardzo wytrwali w dążeniu do swoich celów, bowiem wiedzą, że nawet za najciemniejszą nocą czai się świt i zupełnie nowy, pełen zmian na lepsze dzień.

Horoskop dzienny

Rozpoczynając nowy dzień nikt z nas nie wie, co może go spotkać w ciągu tych kolejnych kilkunastu godzin. Czy będzie to kolejny, nudny dzień który nie przynosi żadnych zmian? A może jednak to właśnie w tym dniu mamy podjąć najważniejsze decyzje, które całkowicie zmienią nasze dotychczasowe życie? Znaków i podpowiedzi możemy szukać na każdym kroku. Horoskop dzienny został stworzony po to, abyśmy wiedzieli czego możemy oczekiwać w danym dniu i dobrze się na to przygotować. Nie każdy dzień jest dobry na zmiany, w inne z kolei musi być stale uważni i czekać na dobre okazje. Dzięki takiemu horoskopowi zawsze można się dowiedzieć, czy mamy być otwarci i odważni, czy też lepiej będzie się nie wychylać i zachować spokój.

Horoskop tygodniowy

Początek nowego tygodnia dla wielu ludzi jest bardzo ważnym momentem. Wydaje się nam, że jest to niemalże nowy rozdział w naszym życiu i dobra chwila na to, aby wprowadzić pewne zmiany. Przecież bardzo często staramy się zaczynać zmiany swoich nawyków właśnie od początku nowego tygodnia. Zawsze "od poniedziałku" zaczynamy ćwiczyć, rzucamy palenie, dbamy o swoją dietę... Co jednak, jeśli dany tydzień po prostu nie jest dobrym momentem na takie zmiany? Najlepiej jest to zaakceptować i decydować się na cały wysiłek w momencie, kiedy energia faktycznie będzie mu sprzyjała. Horoskop tygodniowy jest doskonały dla każdego kto chce wiedzieć, jak powinien wykorzystać dany tydzień - czy będzie on czasem na zmiany, czy też momentem kiedy lepiej nie podejmować radykalnych decyzji.

Horoskop partnerski

Każdy, kto kiedykolwiek był w stałym związku doskonale wie, że budowanie z partnerem rzeczywiście silnej więzi i dobrej relacji to naprawdę ciężka praca. Nigdy nie ma tu z góry narzuconych reguł. Czasami wydaje się, że dane osoby świetnie do siebie pasują, ale ich związek kończy się po krótkim czasie. W innych przypadkach wzorową parą zostają ludzie, którzy na pierwszy rzut oka nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Wszystkim rządzi nasza energia, a rozpoznawanie znaków jakie nieustannie wysyła nam Wszechświat to niezwykle ważna rzecz. Z tego powodu horoskop partnerski jest niezwykle pomocny dla każdej osoby, która chciałaby budować jak najlepszy związek.

Horoskop miesięczny

Początek nowego miesiąca zawsze jest dla nas ważnym momentem – nawet zupełnie nieświadomie podchodzimy do tego jako do kolejnego etapu naszego życia. Pewna doza świeżości od czasu do czasu jest potrzebna każdemu z nas, zatem taki "mały nowy start" jest jak najbardziej wskazany. Trzeba jednak wiedzieć, co w danym miesiącu będzie dla nas najlepsze, abyśmy mogli podjąć rzeczywiście słuszne decyzje. Nie każdy miesiąc jest dobrym momentem na wielkie zmiany – czasami lepiej nieco zwolnić i dać sobie trochę spokojnego czasu. Horoskop miesięczny pozwala na lepsze rozpoznanie tego, czego mamy oczekiwać w danym czasie i jak powinniśmy się zachowywać.

Horoskop roczny

Któż z nas nie czeka z wielkim utęsknieniem na początek nowego roku? Dla bardzo wielu osób jest to moment, od którego zamierzają realizować wszystkie swoje postanowienia i wreszcie zacząć wprowadzać pewne zmiany w swoim życiu. Warto jednak pamiętać, że plan na nowy rok trzeba przygotowywać realnie i wiedzieć, co może nas w nim spotkać. Właśnie dlatego horoskop roczny jest obowiązkowy dla każdego, kto chce spędzić rzeczywiście udany rok. Nie zawsze radykalne zmiany – nawet jeśli pozornie na lepsze – są czymś wskazanym.

Horoskop chiński

Chiny to bardzo stara cywilizacja, która na przestrzeni wieków zgromadziła ogromną wiedzę na temat astrologii. Chińczycy od dawna wiedzą, że to właśnie energia Wszechświata wpływa na nasze życie w największym stopniu, a umiejętne odgadywanie kierunków jej działania to rzecz niesamowicie ważna. Właśnie dlatego horoskop chiński jest tak godny uwagi. Znacznie różni się on od naszego Zodiaku. Warto jednak dowiedzieć się o swoim znaku w chińskim systemie i czytać horoskop chiński, bowiem zawsze opiera się on na potężnej wiedzy prastarego narodu.

Horoskop miłosny

Miłość jest czymś, o czym marzy każdy człowiek bez wyjątku – nawet jeśli ktoś nie przyznaje się do tego wprost i uważa, że nie potrzebuje jej w swoim życiu. Nie ma jednej, uniwersalnej metody na jej znalezienie. Wszystko zależy od tego, co podsuwa nam Wszechświat, i czy umiemy odpowiednio wykorzystywać okazje. Horoskop miłosny jest dla każdego, kto chce wreszcie znaleźć miłość. Dzięki niemu poszukiwania stają się łatwe, bowiem wiemy, jak powinniśmy postępować aby na nią natrafić.

Pomogłam już wielu osobom

Oto niektóre z nich

"Miała Pani całkowitą racje, problemy z pieniędzmi przeminęły i warto było skupić się na pracy, bo dostałam awans tak jak Pani mówiła!!" Paulina lat 36
"Nie wierzyłam w wróżby aż do teraz, to niesamowite, że z kart można wyczytać tak wielu ważnych rzeczy... Dziękuje za wszystko."Agnieszka lat 46
"Na początku miałam wątpliwości w to co Pani mówi... a wszystko się sprawdziło! Dziękuję Pani, że uratowała Pani mój związek, jestem teraz najszczęśliwsza pod słońcem!"Janina lat 52
"Pierwszy raz odwiedziłam ten portal, skorzystałam i nie żałuje, na pewno wrócę..."Joanna lat 37