Horoskop Rak

Rak jest czwartym z kolei znakiem zodiaku i przypada on dla osób urodzonych pomiędzy 22 czerwca, a 22 lipca. Astrologicznym symbolem Raka są dwie zawijające się ku środkowi pętle. Symbol ten jest nawiązaniem do odwróconego ruchu Słońca, ponieważ pierwszy dzień znaku Raka przypada na dzień przesilenia letniego-czasu w którym dni stają się dłuższe, a noce krótsze. Symbol może mieć także swoje odbicie w Księżycu, który jest opiekunem Raka. W tym kontekście symbol znaku odzwierciedla dwie połówki Księżyca lub przypływy i odpływy determinowane przez jego fazy. Szczęśliwe kolory dla raka to indygo i srebrny, kamienie zaś to kamień księżycowy, perła i opal. Jego żywioł to woda.

Horoskop dzienny

Nie bez powodów mówi się, że nasz los zapisany jest w gwiazdach. Każdy z nas rodzi się pod określonym układem gwiazd, który w pewnym sensie determinuje siły które, mają wpływ na bieg wielu spraw. Horoskop dzienny jest świetną wskazówką i dobrym sposobem na próbę odkrycia, co nas spotka w danym momencie. Dzięki niemu, możemy się dowiedzieć na co powinniśmy zwrócić uwagę lub na czym bardziej się skoncentrować, a także na co mamy uważać i przed czym się strzec, żeby nie popaść w tarapaty. Horoskop dzienny zatem jest idealną wskazówką, jaką ofiarują nam gwiazdy abyśmy mogli czerpać z każdego dnia jak jak najwięcej.

Horoskop tygodniowy

Bez wątpienia na pewno zawsze warto wiedzieć, co może przynieść nadchodzący tydzień. Horoskop tygodniowy będzie niezastąpiony w próbie odczytania tego, co zapisały dla nas gwiazdy i co może nas spotkać, czego powinniśmy się wystrzegać, a na co zwrócić bardziej uwagę. Nowy tydzień niesie za sobą nowe wyzwania, którym dzięki przychylności ciał niebieskich możemy łatwiej sprostać. Wystarczy nauczyć się odczytywać i interpretować znaki, jakie nam zsyłają, aby nam pomóc- tutaj poprzez horoskop tygodniowy.

Horoskop partnerski

O tym jak trudno zbudować jest trwałą i dobrze funkcjonującą relację, wie każdy, kto choć raz był w jakimkolwiek związku. Budowanie i bycie w związku to ogromne wyzwanie i nierzadko ogromna praca. Nad sobą, nad wypracowywaniem kompromisów, nad pielęgnowaniem uczuć i wzmacnianiem więzi. Niezwykle pomocny w takich sytuacjach jest horoskop partnerski, który podpowiada jakie znaki mają szanse stworzyć idealny związek, a jakie mogą dobrze rokować mimo różnic, jeśli się nad nimi popracuje. Podpowiada także, które znaki powinny unikać łączenia się ze sobą w pary i które nie mają szans na stworzenie dobrego związku. Są to oczywiście wskazówki, którymi można się posiłkować, bowiem od nas zależy jak będzie wyglądał nasz związek, jednak w przypadku wątpliwości warto zajrzeć do horoskopu partnerskiego.

Horoskop miesięczny

W horoskopie miesięcznym zawarte są informacje dla poszczególnych znaków zodiaku w ujęciu danego miesiąca. Możemy się z niego dowiedzieć co nas czeka w nadchodzącym czasie i najbliższej przyszłości, czy gwiazdy będą nam sprzyjały i najogólniej czego możemy się od losu spodziewać. Ze względu na większy przedział czasowy jaki obejmuje, horoskop miesięczny jest mniej dokładny niż tygodniowy, nie ma tak szczegółowych aspektów-ma przecież więcej informacji do przekazania. Jednakże niewątpliwie warto po niego sięgnąć jeśli planujemy przedsięwzięcia z dużym wyprzedzeniem.

Horoskop roczny 2022

Dla wielu z nas nadejście Nowego Roku jest okazją do zmian, do podjęcia postanowień i wyznaczania nowych celów do zrealizowania. Dla niektórych, to także czas w którym postanawiają zostawić przeszłość za sobą i zaczynają nowy etap życia. Horoskop roczny podpowie co może przynieść nadchodzący rok. Planujesz powiększenie rodziny, zmianę pracy, a może w końcu odważysz się spełnić swoje marzenia. Sprawdź co przyszykowały dla Ciebie gwiazdy i czy Ci sprzyjają. Być może ten rok będzie przełomowy i będzie należał właśnie do Ciebie.

Horoskop miłosny

Bez wątpienia miłość jest najważniejszy aspektem w życiu każdego człowieka i w zasadzie determinuje wszystko. Każdy z nas pragnie kochać i być kochanym, podświadomie dążąc i poszukując miłość przez cały czas. Prawdziwa miłość to prawdziwy skarb. Niektórzy spotykają miłość swojego życia bardzo wcześnie, inni długo jej poszukują, nierzadko popełniając przy tym błędy w postaci źle ulokowanych uczuć. Dla osób stale poszukujących horoskop miłosny będzie doskonałym wsparciem, w odnalezieniu prawdziwej miłości. Być może czeka ona tuż za rogiem- gwiazdy pomogą Ci ją odnaleźć, musisz tylko ujrzeć ich znaki.

Horoskop chiński

Spośród wielu rodzajów horoskopów, horoskop chiński należy chyba do najbardziej interesujących. Składa się on z dwunastu miesięcy, a każdy z nich ma po 29 i pół dnia. W tymże horoskopie poszczególne znaki zodiaku są podporządkowane konkretnym rocznikom, są one opiekunami tych osób, które w danym roku przyszły na świat. Są to Szczur, Bawół, Tygrys, Zając, Smok, Wąż, Koń, Koza, Małpa, Kogut, Pies oraz Świnia. Zgodnie z jedną z wielu legend nazwy znaków wzięły się od nazw zwierzą, które przybyły pożegnać Buddę, gdy opuszczał on ziemię. Osobom z danego znaku przypisuje się cechy danego zwierzęcia. Horoskop chiński pozwala określić jakimi jesteśmy ludźmi i jaki jest nasz charakter zodiaku.

Pomogłam już wielu osobom

Oto niektóre z nich

"Miała Pani całkowitą racje, problemy z pieniędzmi przeminęły i warto było skupić się na pracy, bo dostałam awans tak jak Pani mówiła!!" Paulina lat 36
"Nie wierzyłam w wróżby aż do teraz, to niesamowite, że z kart można wyczytać tak wielu ważnych rzeczy... Dziękuje za wszystko."Agnieszka lat 46
"Na początku miałam wątpliwości w to co Pani mówi... a wszystko się sprawdziło! Dziękuję Pani, że uratowała Pani mój związek, jestem teraz najszczęśliwsza pod słońcem!"Janina lat 52
"Pierwszy raz odwiedziłam ten portal, skorzystałam i nie żałuje, na pewno wrócę..."Joanna lat 37