Horoskop Panna

Panna to znak zodiaku przyporządkowany osobom urodzonym między 24 sierpnia a 22 września. Znak ten podlega działaniu Merkurego oraz jest związany z żywiołem ziemi. Pewnie dlatego osoby urodzone pod tym znakiem twardo po niej stąpają, są bardzo praktyczne i trzeźwo podchodzą do życia. Są obowiązkowe, stałe, logicznie myślące, ale i nieco przesadnie konserwatywne. Ich główną wadą jest ciągłe pouczanie innych – są bowiem niezwykle pedantyczne i często skupiają się na drobiazgach, które ludziom spod innych znaków zodiaku wydają się błahe i nieistotne. Osoby te cechuje perfekcjonizm – ale są również osobowościami stabilnymi, zatem zawsze wiadomo, czego można się po nich spodziewać. Przypisany do tego znaku gwiazdozbiór Panny znany był już w starożytności. Jest największym gwiazdozbiorem zodiakalnym i drugim z gwiazdozbiorów na niebie, jeśli brać pod uwagę wielkość. To gwiazdozbiór nieba równikowego, związany z ziemią i rolnictwem – najjaśniejsza jego gwiazda do dziś zwana jest Kłosem.

Horoskop dzienny (codzienny, na dziś)

Różnym ludziom przytrafiają się różne rzeczy. Każdy z nas chciałby wiedzieć, na jakie niebezpieczeństwo powinien się zawczasu przyszykować, przed czym się strzec, a komu ufać. Chcemy wiedzieć, kiedy Wszechświat nam sprzyja, a kiedy powinniśmy na siebie uważać – może w tym pomóc horoskop dzienny. Czytany systematycznie, pozwala nam dostrzec idealne momenty na rozwiązanie konkretnych problemów i w porę zawiadamia, w który dzień coś się może nie udać. Horoskop dzienny przypisany do konkretnych znaków zodiaku, może mieć pozytywny wpływ na całe nasze życie. Horoskop codzienny to szansa na uniknięcie wielu kłopotów i wyjście cało z wielu opresji – jeśli rano dowiemy się, że dzień będzie średnio udany, jesteśmy bowiem ostrożniejsi. Horoskop na dziś wskazuje, co może wydarzyć się każdego dnia – jakie stoją przed nami szanse, jakie okazje warto wykorzystać, przed czym się strzec i kiedy możemy się zrelaksować. Rzecz jasna, nie musimy podążać za jego wskazówkami – ale kto zacznie tak robić, szybko sobie uświadomi ile na tym zyska!

Horoskop tygodniowy

Każdy tydzień przynosi nam coś nowego – nowe cele, pragnienia, wydarzenia, kontynuacje różnych zdarzeń, bądź ich mniej lub bardziej udaną finalizację. Wiedząc, co może nas spotkać w każdym tygodniu, możemy mieć większą władzę nad swoim życiem – jesteśmy bardziej świadomi, kiedy się strzec przed zagrożeniem, a kiedy możemy czuć się spokojni. Warto wiedzieć, na jakie znaki zwracać szczególną uwagę – w ten sposób możemy naprawdę polepszyć swoje życie. Czasem bywa tak, że mamy zamiar podjąć się trudnego wyzwania, jednak Wszechświat stara się nam przekazać, by jeszcze się nad nim zastanowić, wszystko przemyśleć, spokojnie poczekać – dostosowując się do jego zaleceń możemy żyć szczęśliwiej, ponieważ sprawa, która nie uda się w jednym tygodniu, może się powieść w kolejnym. Horoskop tygodniowy to zatem szansa na życie w zgodzie z gwiazdami.

Horoskop partnerski

Z uwagi na różne znaki zodiaku oraz indywidualne cechy charakteru, budowanie relacji z drugim człowiekiem nie zawsze jest proste. Warto wiedzieć, jak z kim postępować, by nie popsuć związku i może nie zawsze żyć zgodnie, ale by sprzeczki zdarzały się tylko od czasu do czasu. Horoskop partnerski ułatwia przejrzenie partnera na wylot, a także uświadamia jakie cechy tkwią w nas samych. To podstawa do stworzenia naprawdę udanej i trwałej relacji.

Horoskop miesięczny

Zwykle każdy z nas czeka do początku tygodnia czy miesiąca, żeby rozpocząć jakieś nowe przedsięwzięcie – lubimy działać w ten sposób. Niektóre okresy życia są jednak bardziej sprzyjające od innych – w jednym miesiącu wszystko się nam uda, podczas gdy w następnym nie uda się nic. Jeśli będziemy umieli trafnie przewidzieć te momenty, nasze życie będzie lepsze – zdołamy osiągnąć więcej. Horoskop miesięczny to szansa na uzyskanie podpowiedzi, co nam w danym miesiącu sprzyja, a czego należy się wystrzegać. Skuteczne działanie to życie w zgodzie z wolą Wszechświata – a w tym znacząco pomaga horoskop miesięczny.

Horoskop roczny 2022

Każdy rok niesie ze sobą nowe wyzwania, cele i pragnienia. Dla jednych jednak może to być czas udany, podczas gdy inni w konkretnym roku powinni raczej zbierać siły na następny. Rozpoznanie, w którym momencie życia jesteśmy i jak powinniśmy w danym roku postępować pozwoli uniknąć wielu rozczarowań i ustrzec się przed zagrożeniami. Horoskop roczny 2022 wskaże dla kogo dany rok będzie przełomowy, a kto jeszcze musi na swój przełom poczekać. Osiągniemy więcej w swoim życiu, jeśli nauczymy się żyć w zgodzie z gwiazdami.

Horoskop chiński

Horoskop chiński nieco przypomina ten europejski, jednak istnieją inne znaki, a podział dokonywany jest ze względu na rok urodzenia. Znając swój znak, można jednak dowiedzieć się więcej o sobie, swoich cechach, zaletach i wadach oraz o tym, kiedy los nam sprzyja. Horoskop chiński to nie tylko ciekawostka, lecz i ważna wskazówka na przyszłość.

Horoskop miłosny

Miłość to podstawowe dążenie każdego człowieka – nawet ci, którzy jej nie szukają, chcieliby ją znaleźć. Horoskop miłosny może być dobrą drogą do tego – dzięki niemu bowiem nauczymy się rozpoznawać znaki, jakie daje nam Wszechświat, a stąd już prosta droga do znalezienia kogoś idealnego dla siebie. Otrzymamy ostrzeżenie przed kimś niegodnym naszego zaufania i dowiemy się, komu zaufać można. Horoskop miłosny może nam przynieść wielką radość i umożliwić znalezienie miłości – tej najprawdziwszej.

Pomogłam już wielu osobom

Oto niektóre z nich

"Miała Pani całkowitą racje, problemy z pieniędzmi przeminęły i warto było skupić się na pracy, bo dostałam awans tak jak Pani mówiła!!" Paulina lat 36
"Nie wierzyłam w wróżby aż do teraz, to niesamowite, że z kart można wyczytać tak wielu ważnych rzeczy... Dziękuje za wszystko."Agnieszka lat 46
"Na początku miałam wątpliwości w to co Pani mówi... a wszystko się sprawdziło! Dziękuję Pani, że uratowała Pani mój związek, jestem teraz najszczęśliwsza pod słońcem!"Janina lat 52
"Pierwszy raz odwiedziłam ten portal, skorzystałam i nie żałuje, na pewno wrócę..."Joanna lat 37