Horoskop Bliźnięta

Osoby, które urodziny obchodzą między 23.05 a 21.06 urodziły się w znaku Bliźniąt. Władcą planetarnym Bliźniąt jest Merkury. Kamieniami powiązanymi z Bliźniętami są topaz i agat. Osoby urodzone pod tym znakiem są bystre, inteligentne i ekstrawertyczne. Czyni to z nich dusze towarzystwa. Doskonale umieją zbierać, przetwarzać i przekazywać informacje dzięki czemu spełniają się w wolnych i artystycznych zawodach, w dziennikarstwie i polityce. Bliźnięta często charakteryzują się dwoistością natury. Może to być ich ogromny atut a może być przekleństwo. Trudno im się skoncentrować na jednej rzeczy dlatego często mają szeroką wiedzę ale o ogólnym charakterze. Umieją zarobić pieniądze ale gorzej u nich z oszczędzaniem. To właśnie dwoista natura bliźniąt, która czasem przysparza im kłopotów. Bliźnięta są towarzyskie, ciekawe świata, otwarte, chętnie i łatwo się uczą. Mają wszechstronne zainteresowania. Mężczyźni spod tego znaku są uroczy i dowcipni, niestety często to niepoprawni flirciarze i typ Piotrusia Pana. Kobiety to błyskotliwe intelektualistki, oczytane i ciekawe świata. Często ujawnia się u nich bliźniacza dwoistość i łączą w sobie cechy ambitnej pracownicy z idealną panią domu. Bliźniakiem jest np. Johny Deep, Kylie Minogue, Natalie Portman, Cezary Pazura, Jolanta Kwaśniewska.

Horoskop dzienny

Każdego dnia zmagamy się z przeciwnościami losu, podejmujemy wyzwania i ryzyka, planujemy pracę i wypoczynek. Czasem wszystko idzie jak po maśle, a są dni kiedy mamy wrażenie, ze los rzuca nam kłody pod nogi. Horoskop dzienny może dać nieco światła na to czemu tak się dzieje i przygotować nas do tego jak rozplanować aktywności. Być może nie wykorzystujemy do końca potencjału danego dnia planując pracę wtedy kiedy powinniśmy odpocząć lub spotkanie gdy lepiej byłoby nie wychodzić z domu. Zapoznanie się z horoskopem dziennym pomoże nam wykorzystać cały potencjał jaki każdy dzień przynosi ze sobą i uniknąć pułapek jakie los na nas zastawia.

Horoskop tygodniowy

Wyjechać w piątek czy dopiero w sobotę rano? Podpisać ważną umowę w poniedziałek czy przeciągnąć sprawę do środy kiedy układ gwiazd nad naszym znakiem zodiaku będzie pomyślniejszy. Jeśli zadajesz sobie codziennie takie pytania sięgnij po horoskop tygodniowy. To może być twój osobisty niedzielny rytuał – gdy sprawdzasz co przyniesie nadchodzący tydzień i jak planować w nim pracę, życie towarzyskie, randki, podróże czy ważne sprawy.

Horoskop miesięczny

Każdy miesiąc w naszym życiu to długi czasu. Wchodząc w nowy zwykle jesteśmy pełni zapału na podejmowanie nowych wyzwań. Warto jednak wiedzieć, które dni w miesiącu będą nam sprzyjały, a które lepiej przesiedzieć z herbata pod kocykiem. Jeśli planujemy ważne wydarzenie towarzyskie czy zawodowe koniecznie sprawdźmy horoskop miesięczny by wybrać czas, w którym gwiazdy sprzyjają naszemu znakowi najbardziej. Korzystajmy ze wskazówek jakie niesie nasz horoskop miesięczny, żeby unikać problemów i najlepiej jak się da wykorzystywać szanse i nadarzające się okazje.

Horoskop partnerski

Zastanawiasz się czemu niektórzy tworzą udane, harmonijne związki, inni chociaż się kłócą i walczą też przy sobie trwają w burzliwych relacjach a jeszcze inne pary rozpadają się mimo pozornego dobrania? Te zagadki może wyjaśnić przestudiowanie horoskopu partnerskiego. Z jednej strony dzięki niemu możemy poznać znaki, które pasują do nas, stworzą z nami harmonię. Ale to nie wszystko. Możemy też się dowiedzieć jak rozumieć osobą spod innego znaku i chociaż pozornie nasze zodiaki nie współgrają idąc na kompromis w kluczowych sprawach możemy tworzyć wspaniałą parę. Dzięki horoskopowi partnerskiemu nasze relacje będą łatwiejsze a my będziemy szczęśliwsi, bowiem nie ma nic ważniejszego w życiu niż miłość, a udany związek jest źródłem siły we wszystkich jego aspektach.

Horoskop roczny 2022

Na kole roku będziemy w różnych miejscach. Raz na jego górze, a raz niestety w dole. Warto znać te momenty i zawczasu się do nich przygotować. Roczny horoskop pozwoli nam poznać newralgiczne momenty oraz te okresy, które są dla nas najkorzystniejsze. W skali roku planujemy zazwyczaj poważniejsze przedsięwzięcia – wesela, wyjazdy zagraniczne, urlopy, remont, zakup domu czy samochodu. A może właśnie w tym roku stoimy przed zmianą pracy, szkoły czy miejsca zamieszkania? Warto zaplanować takie ważne wydarzenia w oparciu o horoskop roczny, który wskaże najlepszy dla nich czas i pozwoli uniknąć pomyłek.

Horoskop chiński

W horoskopie chińskim znaki dzielą się nieco inaczej, noszą też inne nazwy. Różni się on swoim charakterem od europejskiego dlatego będzie doskonałym uzupełnieniem wiedzy o nas samych i naszym losie. Oparty na wielowiekowej tradycji dużo miejsca poświęca duchowym aspektom naszego życia. Warto po niego sięgać szczególnie w kluczowych dla nas momentach.

Horoskop miłosny

Trudno wyobrazić sobie inną dziedzinę życia, która jest tak bardzo związana z gwiazdami, losem i przeznaczeniem jak nasze związki, uczucia, miłość. Warto sięgać po horoskop miłosny by odpowiedzieć sobie na pytanie „czy to ta?/ ten?” „czy to dobry czas na związek?” „czy mogę zaufać tej osobie?”. Dzięki horoskopowi miłosnemu zwiększymy swoje szanse na znalezienie i utrzymanie miłości oraz zbudowanie harmonijnego i szczęśliwego związku.

Pomogłam już wielu osobom

Oto niektóre z nich

"Miała Pani całkowitą racje, problemy z pieniędzmi przeminęły i warto było skupić się na pracy, bo dostałam awans tak jak Pani mówiła!!" Paulina lat 36
"Nie wierzyłam w wróżby aż do teraz, to niesamowite, że z kart można wyczytać tak wielu ważnych rzeczy... Dziękuje za wszystko."Agnieszka lat 46
"Na początku miałam wątpliwości w to co Pani mówi... a wszystko się sprawdziło! Dziękuję Pani, że uratowała Pani mój związek, jestem teraz najszczęśliwsza pod słońcem!"Janina lat 52
"Pierwszy raz odwiedziłam ten portal, skorzystałam i nie żałuje, na pewno wrócę..."Joanna lat 37